Stacja energii elektrycznej

BEZPIECZNA ENERGIA

Kompleksowe rozwiązania energetyczne

Nasze nowatorskie projekty są realizowane przez grupę utalentowanych inżynierów, którzy chcą poprawić warunki życia lokalnych społeczności. Wszystko, co MKLaren Engineering projektuje i wdraża przeprowadzane jest z myślą o naszej społeczności.

 
IMG_8669.jpg

O NAS

Specjalizuje się w montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Realizacje zawierają umowę gwarancyjną z pełnym serwisem, dzięki czemu możemy poszczycić się dobrymi relacjami z naszymi klientami.
Realizujemy projekty inwestycyjne na terenie całej Polski.

Skontaktuj się z nami
 

NASZA OFERTA

IMG_8520.jpg

KOMPLEKSOWE INSTALACJE ELEKTRYCZNE I ENERGETYCZNE,          STACJE TRANSFORMATOROWE ROZDZIELNICE SN I NN

MKLaren Engineering zapewnia klientom specjalistyczny zespół inżynierów posiadający różnorodne umiejętności potrzebne do sprostania wyzwaniom w różnych sektorach przemysłu. Prowadzenie projektów od podstaw  pomaga nam wykorzystywać naszą wiedzę, aby zminimalizować ryzyko. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i technologii, ponieważ chcemy znaleźć najmądrzejsze i najbardziej optymalne rozwiązania.

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW ELEKTRYCZNYCH I ENERGETYCZNYCH

Nasza główna działalność to projektowanie i wykonywanie bezpiecznej infrastruktury energetycznej. Naszą przewagą jest to, że jesteśmy niezależną od producentów firmą i to my wybieramy dostawców, którzy gwarantują najlepsze produkty w swoim zakresie działania. W powiązaniu z naszym wieloletnim doświadczeniem, końcowy efekt jest zawsze satysfakcją dla klienta.

IMG_8524.jpg
 

KONTAKT

MKLaren Engineering Sp. z o. o.

Połczyńska 73, 01-336 Warszawa, Poland

(+48) 22 665 83 53

(+48) 22 665 83 53

Dziękujemy za przesłanie!