top of page
Stacja energii elektrycznej

BEZPIECZNA ENERGIA

Kompleksowe rozwiązania energetyczne

Nasze nowatorskie projekty są realizowane przez grupę utalentowanych inżynierów, którzy chcą poprawić warunki życia lokalnych społeczności. Wszystko, co MKLaren Engineering projektuje i wdraża przeprowadzane jest z myślą o naszej społeczności.

Home: Witaj
IMG_8669.jpg

O NAS

Specjalizuje się w montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Realizacje zawierają umowę gwarancyjną z pełnym serwisem, dzięki czemu możemy poszczycić się dobrymi relacjami z naszymi klientami.
Realizujemy projekty inwestycyjne na terenie całej Polski.

Skontaktuj się z nami
Home: Historia

NASZA OFERTA

IMG_8520.jpg

KOMPLEKSOWE INSTALACJE ELEKTRYCZNE I ENERGETYCZNE,          STACJE TRANSFORMATOROWE ROZDZIELNICE SN I NN

MKLaren Engineering zapewnia klientom specjalistyczny zespół inżynierów posiadający różnorodne umiejętności potrzebne do sprostania wyzwaniom w różnych sektorach przemysłu. Prowadzenie projektów od podstaw  pomaga nam wykorzystywać naszą wiedzę, aby zminimalizować ryzyko. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań i technologii, ponieważ chcemy znaleźć najmądrzejsze i najbardziej optymalne rozwiązania.

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW ELEKTRYCZNYCH I ENERGETYCZNYCH

Nasza główna działalność to projektowanie i wykonywanie bezpiecznej infrastruktury energetycznej. Naszą przewagą jest to, że jesteśmy niezależną od producentów firmą i to my wybieramy dostawców, którzy gwarantują najlepsze produkty w swoim zakresie działania. W powiązaniu z naszym wieloletnim doświadczeniem, końcowy efekt jest zawsze satysfakcją dla klienta.

IMG_8524.jpg
Home: Usługi

KONTAKT

MKLaren Engineering Sp. z o. o.

Połczyńska 73, 01-336 Warszawa, Poland

(+48) 22 665 83 53

(+48) 22 665 83 53

Dziękujemy za przesłanie!

Home: Kontakt
bottom of page